Chcesz obejrzeć pudełka na żywo?
Zapraszamy do naszego shworoomu.

ul. Bór 118
42-200 Częstochowa

Jak chcesz, możesz też do nas zadzwonić lub napisać maila

tel. +48 34 343 00 68
tel. +48 34 361 77 71
info@rajpudelek.pl

Producent pudełek kartonowych – Raj Pudełek – jest wyspecjalizowaną marką drukarni opakowań Print Cycero.

W naszych produktach stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oraz trwałość opakowań. Produkujemy opakowania dla różnych branż. Posiadamy niezbędne certyfikaty do produkcji opakowań spożywczych.
Dbamy o środowisko zasilając naszą drukarnię opakowań z nowoczesnej, własnej elektrowni słonecznej.

Zapewniamy naszym Klientom: biznesowemu, rządowemu czy konsumentowi końcowemu gwarancję, że produkty sprzedawane z fakturą lub etykietą FSC pochodzą z prawidłowo zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł.

Zapewniamy naszym Klientom właściwą, systemowo administrowaną realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość świadczonych usług zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO serii 9001:2015 gwarantującą monitorowanie wszystkich procesów pod względem skuteczności i efektywności.

Doskonalimy się oraz przystosowywujemy do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty pudełek i opakowań kartonowych oraz z tekturowych. Gwarantujemy najwyższa jakość opakowań, ciągłość dostaw oraz powtarzalność wzorów.