Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem opakowań kartonowych i tekturowych. Właścicielem marki “Raj Pudelek” jest Drukarnia Print Cycero Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji opakowań dla szerokiego spektrum branż.

Drukarnia „Print Cycero” – producent opakowań, powstała w 1986 roku jako firma rodzinna. Za swój główny cel od początku stawiamy na najwyższą jakość naszych wyrobów.

Specjalizujemy się w opakowaniach. Wysoko przetworzonych pudełkach kartonowych uszlachetnianych hot-stampingiem, laminacją, lakierami UV czy hybrydowymi. Nasza specjalizacja to również kartoniki blistrowe i etykiety. Wykonujemy również opakowania kaszerowane z tekturą falistą. Wśród naszych klientów, są renomowane koncerny krajowe i zagraniczne. Odbiorcy cenią nas za doświadczenie, wysoką jakość wykonania wyrobów oraz miłą i fachową obsługę.

Po blisko 30 latach ciągłych inwestycji, pracujemy w nowoczesnej hali o powierzchni 5000m2. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dzięki temu mamy możliwość realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Jako jedna z bardzo nielicznych drukarni posiadamy wielokolorową maszynę drukującą firmy Heidelberg z pracującą w najnowocześniejszej istniejącej na świecie technologii druku UV-LED. Technologia ta pozwala drukować na wszelkich podłożach, w tym niewsiąkliwych, metalizowanych oraz tworzywach sztucznych. Mamy możliwość nakładania w jednym przelocie kombinacji lakierów UV oraz Drip-Off.

Posiadamy jako jedna z niewielu firm poligraficznych w Europie pełnoformatową, wielokolorową maszynę Heidelberg z dwoma wieżami lakierującymi i lakierem UV w linii.

Część energii elektrycznej użytej do procesu produkcji pozyskujemy z własnej ekologicznej elektrowni słonecznej o mocy 200kW.

W październiku 2020r drukarnia Print Cycero pomyślnie przeszła proces certyfikacyjny przeprowadzony przez TÜV Rheinland i uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania HACCP wg CAC/RCP1-1969 Rev. 4 (2003).

Tym samy możemy zapewnić wszystkim naszym klientom z branży spożywczej wyeliminowanie ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i opakowań do kontaktu z żywnością.

Zapewniamy naszym Klientom właściwą, systemowo administrowaną realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość świadczonych usług zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015 gwarantującą monitorowanie wszystkich procesów pod względem skuteczności i efektywności, doskonalenie oraz przystosowywanie do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań Klienta.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom związanym ze zrównoważonym rozwojem dotyczącym gospodarki leśnej, w roku 2016 Print Cycero pomyślnie przeszło procedurę certyfikacji FSC.
Uzyskany certyfikat pozwala dać naszym klientom gwarancję, że nasze produkty oznaczone etykietą FSC wytworzono z materiałów pochodzących z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł.

Zapraszamy do współpracy.